WELCOME TO FORDON (NEAR BROMBERG ) BYDGOSZCZ-POLAND
Contact just in English, Russian, Polish or German.

ODBUDUJMY FORDOŃSKI POMNIK NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA.

Wszystko o dziejach Fordonu i okolicach.


Jeżeli dokonałeś odkrycia, znasz jakieś rodzinne legendy, przekazy,które nie ujrzały światła dziennego, posiadasz ciekawe materiały o Fordonie np. zdjęcia, dokumenty, które są twoją własnością i chcesz się nimi podzielić skontaktuj się hkfordon1@gmal.com

Jeżeli szukasz swoich przodków czy informacji związanych z Fordonem to być może będę w stanie Ci pomóc, gdyż jestem historykiem, urodziłem się w Fordonie. Mogę bezpłatnie załączyć Twój apel jako post. Tego bloga za pomocą "wbudowanego" tutaj translatora czytają ludzie z całego świata i czasem kontaktują się w różnych sprawach. Taka moja pasja.


KONTAKT / CONTACT

CONTACT IN :POLISH, ENGLISH OR RUSSIAN.           

hkfordon1@gmail.com

Oświadczam, że zdjęcie czy inny materiał pochodzi ze zbiorów właściciela  lub jestem jego prawnym dysponentem.
Wyrażam zgodę na umieszczenie zdjęcia  czy innego mojego materiału na stronie
  http://fordon-historyczna-kopalnia.blogspot.com/
 Zgadzam się  na przetwarzanie zdjęć i danych.
Wyrażam zgodę na przekazanie kopii przesłanego materiału do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy do działu Zbiory Specjalne przy ul. Długiej -
do bibliotecznej teczki zatytułowanej "Historyczna Kopalnia - Fordon" w której gromadzone są materiały dotyczące dziejów Fordonu.
Wysłanie zdjęcia czy innego materiału jest równoważne z  akceptacją powyższych zdań.
 Kopiowanie materiałów jest możliwe wyłącznie za zgodą mailową hkfordon1@gmail.com
 Prowadzący tego bloga nie ponosi odpowiedzialności za bezprawne skopiowanie i umieszczenie zdjęcia, widokówki czy innego materiału z tego bloga przez osoby trzecie w innym miejscu internetu. Prowadzący tego bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie zgodne z zasadami etyki będą usuwane.

Mile widziane są też wszelkie ciekawe linki, filmiki, bibliografia, przekazy ustne, korekty informacji zawartych na blogu, własne uwagi, nowe informacje,  komentarze, nie rozwiązane zagadki dotyczące dziejów Fordonu itp.  Wszystko to będę zamieszczał by rozbudowywać tego bloga.

Wszystko można kierować na maila hkfordon1@gmail.com
lub na  skype hkfordon
  
Z pozdrowieniami
HKFordon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz